Logo

Programok

Bondoró Porond

Péntek
május 29.
17:00 - 17:30
Gólyalábas, óriásbábos, parádés, zenés nyitó ceremónia
17:30 - 18:00
Megnyitó
18:00 - 18:30
Mágustones
Masír banda
19:30 - 20:30
A Bondoró Fenevadjai
BAB Társulat
22:30 - 23:00
Kócos Tűzshow
Kócos Cirkusz
Szombat
május 30.
13:00 - 14:00
Egy másik játékos
Papito - Edgardo Gonzalez Calafell (Argentína)
14:00 - 15:00
Nyilvános Akasztás, avagy Sobri Jóska színre lép
Kajárpéci Vízirevü
16:00 - 16:30
Világjáró Marionettek
Sarkadi Bence
17:30 - 18:30
Toldi Legenda Historica
Boka Gábor Színháza
22:30 - 23:00
Swing Over Tűzshow
Freak Fusion Cabaret
Vasárnap
május 31.
14:00 - 15:00
Bélaműhely Sound Art
16:00 - 17:00
Pulcinella kertészkedik
Ziránó Színház
17:30 - 18:30
Kajárpéci Otelló
Kajárpéci Vízirevü
Hétfő
június 1.
11:00 - 11:30
Zoknikaland, avagy hová tűnt Egon?
Ptah Színház - Mykola Bondarchuk (UA), Domonkos Ágnes
14:00 - 15:00
Langaléta Lovagok
Langaléta Garabonciások
16:30 - 17:30
Kelet Brass Band
Fúvós zene utcazene stílusban
17:30 - 18:30
Ünnepélyes záró felvonulás

Nagyszínpad

Péntek
május 29.
20:30 - 22:00
Guča Partyzans Brass Band
23:30 - 1:00
Brass on The Road
Szombat
május 30.
11:00 - 12:00
Veronaki
17:00 - 18:00
Freak Fusion Cabaret
Tűzmadarak
21:00 - 22:30
Ezt a programot hamarosan felfedjük!
Gyere vissza!
23:30 - 1:00
Zuboly
Vasárnap
május 31.
11:00 - 12:00
Buli van a suliban
A Kultúrpart Társulat interaktiv gyermekkoncertje
18:30 - 20:00
Ezt a programot hamarosan felfedjük!
Gyere vissza!
21:00 - 22:00
Ezt a programot hamarosan felfedjük!
Gyere vissza!
23:30 - 1:00
Ezt a programot hamarosan felfedjük!
Gyere vissza!
Hétfő
június 1.
15:00 - 16:00
Ezt a programot hamarosan felfedjük!
Gyere vissza!

Torkolat / Sörkert

Péntek
május 29.
Ezt a programot hamarosan felfedjük!
Szombat
május 30.
13:30 - 15:00
Swing és Jazz
Zrínyi Pop
21:00 - 23:00
Dalkultúraterjesztés
Fodor Shodor Balázs
Vasárnap
május 31.
21:00 - 23:00
Dalkultúraterjesztés
Fodor Shodor Balázs
Hétfő
június 1.
13:00 - 14:00
Utcazene, spirituális
drum'n'bass

Pantrick and Friends

VirágZsó Kert

Péntek
május 29.
Utcazene, spirituális<br>drum'n'bass
Szombat
május 30.
11:30 - 12:00
Nemlétező tárgyak kiállítása
Interaktív megnyitó
13:30 - 14:00
Interaktív Falvédő Kiállítás
Profán Románc - Zugmann Zoltán
17:00 - 17:30
Stop! Állj meg és nézz!
Mikropódium Családi Bábszínház
19:00 - 20:00
Caspyn és Öreg Gin master class & kóstoló
Shaun Bebington
Vasárnap
május 31.
13:00 - 13:30
A madarak nem alszanak - jelenetek a kertben
Ptah Színház - Mykola Bondarchuk (UA), Domonkos Ágnes
18:00 - 19:00
Vihula Mihailo
Gitárművész
19:00 - 20:00
Az élet egy tangó
Miquéu Montanaro (Franciaország) és Móser Ádám
Hétfő
június 1.
12:00 - 13:00
Vázsonyi János
Szaxofonművész

Bordűr / Bor és Művészeti Páholy

Péntek
május 29.
22:00 - 23:30
Juhász Gábor Trió
Szombat
május 30.
13:00 - 14:00
Hahó Együttes
16:30 - 17:30
Nosnach Duó
Moser Ádám és Kertész Endre
18:30 - 19:30
Kardos Horváth János
20:00 - 21:00
Sky Fanatic
Ska - Raggar - Funky
Vasárnap
május 31.
13:30 - 15:00
Swing és Jazz
Zrínyi Pop
16:30 - 17:30
Farkas Izsák
Hegedűművész
20:00 - 21:00
InFusion Trió
Hétfő
június 1.
12:00 - 13:00
Merics Nikolett
Sanzonénekesnő

MeseKert

Péntek
május 29.
18:30 - 19:30
Békamenyecske
Álomzug Társulás
Szombat
május 30.
10:00 - 11:00
Egérparádé
Gulyás László Vándormuzsikus
15:00 - 16:00
A Hős Miklós
MárkusZínház
18:00 - 18:30
Világszám!
Dobronka Cirkusz
22:00 - 23:00
Lebegő világ képei
Led Puppets - Fény-Báb-Színház
Vasárnap
május 31.
10:00 - 11:00
A brémai muzsikusok
Szamárfül Projekt
12:00 - 13:00
A székely menyecske és az ördög
Fabók Mancsi Bábszínháza
15:00 - 16:00
Vitéz László a világ végén
Fekete Dávid
17:00 - 18:00
Tiszavirág
Barboncás Társulat és Ágoston Béla
20:00 - 21:00
Azért a kis bolondságért
Fabók Mancsi Bábszínháza
Hétfő
június 1.
10:00 - 11:00
Az Aranyhal
Gulyás László Vándormuzsikus
12:00 - 13:00
A Nap és a Hold megszabadítása
Roma mesék a világ elejéről

Évkerék Társulat

Babra Műhely

Péntek
május 29.
A Nap és a Hold megszabadítása<br>Roma mesék a világ elejéről
Szombat
május 30.
10:00 - 18:00
Bábkészítő műhely
Vasárnap
május 31.
10:00 - 18:00
Bábkészítő műhely
Boráros Milada
Hétfő
június 1.
10:00 - 18:00
Bábkészítő műhely

Állandó programok

Variációk Irtókapára / Tóth György Kiállítása (Molnárház)    Profán Románc / Falvédő Kiállítás (VirágZsó Kert)    Nemlétező Tárgyak Kiállítása (VirágZsó Kert)  ⬤  Patakon innen, agyagon túl (Patakparti Kiállítás)  ⬤  Műemlék Körhinta (Torkolat)    Kádár Ferkó Fotószínháza (Sétány)    Stubnya Béla mímes játéka (Faluhíd)    Nyitott Műterem, avagy Bohém Patakparti Montmartre Kapolcson (Oskola)     Paralel / Utcaszínházi komédia (Sétány)   Játszóház Projekt / modern társasjátékok játékmesterrel (Babra Műhely)   Paprika Jancsi Csúzlizdája  /  vásári vurstlis hangulatot megidéző, egyedülálló mechanikus szerkezet (Sétány)   Tintaló Cirkusz / A Tintaló Társulás aprócska porondja (Sétány)

Kapcsolat

Szervező: Viprodukció Fesztiváliroda

Fesztivál: bondoro@bondoro.hu

Fesztiváligazgató: Virág Erzsébet zsoka.virag@bondoro.hu

Sajtó: sajto@bondoro.hu

Szállás: szallas@bondoro.hu

Hasznos linkek