Logo

Programok

Bondoró Porond

Péntek
május 29.
17:00 - 17:30
Gólyalábas, óriásbábos, parádés, zenés nyitó ceremónia
17:30 - 18:00
Megnyitó
18:00 - 18:30
Mágustones
Masír banda
19:30 - 20:30
A Bondoró Fenevadjai
BAB Társulat
22:30 - 23:00
Kócos Tűzshow
Kócos Cirkusz
Szombat
május 30.
10:30 - 11:00
A szőke Negró és a láncfűrész
Goldi, Goldman István
13:00 - 14:00
Egy másik játékos
Papito - Edgardo Gonzalez Calafell (Argentína)
14:00 - 15:00
Nyilvános Akasztás, avagy Sobri Jóska színre lép
Kajárpéci Vízirevü
16:00 - 16:30
Világjáró Marionettek
Sarkadi Bence
17:30 - 18:30
Toldi Legenda Historica
Boka Gábor Színháza
19:00 - 19:30
Kegyetlen Koppány, a Pannon tenger kalóza
Goldi, Goldman István
22:30 - 23:00
Swing Over Tűzshow
Freak Fusion Cabaret
Vasárnap
május 31.
14:00 - 15:00
Bélaműhely Sound Art
16:00 - 17:00
Pulcinella kertészkedik
Ziránó Színház
17:30 - 18:30
Kajárpéci Otelló
Kajárpéci Vízirevü
Hétfő
június 1.
11:00 - 11:30
Zoknikaland, avagy hová tűnt Egon?
Ptah Színház - Mykola Bondarchuk (UA), Domonkos Ágnes
14:00 - 15:00
Langaléta Lovagok
Langaléta Garabonciások
16:30 - 17:00
Ünnepélyes záró felvonulás

Bondoró Színpad

Péntek
május 29.
20:30 - 22:00
Guča Partyzans Brass Band
23:30 - 1:00
Brass on The Road
Szombat
május 30.
11:00 - 12:00
Mosó Masa Mosodája
Veronaki Zenekar
21:00 - 22:30
Ezt a programot hamarosan felfedjük!
Gyere vissza!
23:30 - 1:00
Zuboly
Vasárnap
május 31.
11:00 - 12:00
Buli van a suliban
A Kultúrpart Társulat
18:30 - 20:00
Szabó Balázs Mesemondó Est
21:00 - 22:00
Ezt a programot hamarosan felfedjük!
Gyere vissza!
23:30 - 1:00
Firkin
Hétfő
június 1.
11:30 - 12:30
Bondoró Pilóta Program
Rumi László
15:00 - 16:00
Rájátszás
Beck Zoltán (30y), Egyed Péter (Óriás), Kollár-Klemencz László (Kistehén), Szűcs Krisztián (Heaven Street Seven), Jancsovics Máté, Grecsó Krisztián, Háy János, Kemény István és alkalmi vendégeik
17:00 - 18:30
Müller Péter Sziámi AndFriends feat Oláh Gipsy Beat

Torkolat / Sörkert

Péntek
május 29.
23:30 - 1:00
DJ Hanzee
Szombat
május 30.
10:00 - 12:00
Geotúra a Bondoró rejtelmes világába
A Balaton-felvidéki Nemzeti Park szervezésében
13:30 - 15:00
Swing és Jazz
Zrínyi Pop
21:00 - 23:00
Dalkultúraterjesztés
Fodor Shodor Balázs
23:00 - 24:30
Hanzee x Ebass
Vasárnap
május 31.
21:00 - 23:00
Dalkultúraterjesztés
Fodor Shodor Balázs
23:00 - 24:30
Hanzee x Ebass
Hétfő
június 1.
13:00 - 14:00
Utcazene, spirituális
drum'n'bass

Pantrick and Friends

VirágZsó Kert

Péntek
május 29.
Utcazene, spirituális<br>drum'n'bass
Szombat
május 30.
11:30 - 12:00
Nemlétező tárgyak tárlata
Interaktív megnyitó
13:30 - 14:00
Interaktív Falvédő Kiállítás
Profán Románc - Zugmann Zoltán
17:00 - 17:30
Stop! Állj meg és nézz!
Mikropódium Családi Bábszínház
19:00 - 20:00
Caspyn és Öreg Gin master class & kóstoló
Shaun Bebington
Vasárnap
május 31.
13:00 - 13:30
A madarak nem alszanak - jelenetek a kertben
Ptah Színház - Mykola Bondarchuk (UA), Domonkos Ágnes
13:30 - 14:30
Vihula Mihailo
Gitárművész
17:30 - 18:30
Az élet egy tangó
Miquéu Montanaro (Franciaország) és Móser Ádám
Hétfő
június 1.
12:00 - 13:00
Vázsonyi János
Szaxofonművész

Bordűr / Bor és Művészeti Páholy

Péntek
május 29.
22:00 - 23:30
Juhász Gábor Trió
Szombat
május 30.
13:00 - 14:00
Hahó Együttes
16:30 - 17:30
Nosnach Duó
Moser Ádám és Kertész Endre
18:30 - 19:30
Kardos-Horváth János
20:00 - 21:00
Sky Fanatic
Ska - Raggae - Funky
Vasárnap
május 31.
13:30 - 15:00
Swing és Jazz
Zrínyi Pop
16:30 - 17:30
Farkas Izsák
Hegedűművész
20:00 - 21:00
InFusion Trió
Hétfő
június 1.
12:00 - 13:00
Merics Nikolett
Sanzonénekesnő

MeseKert

Péntek
május 29.
18:30 - 19:30
Békamenyecske
Álomzug Társulás
Szombat
május 30.
10:00 - 11:00
Egérparádé
Gulyás László Vándormuzsikus
12:00 - 13:00
Kodzsugukila, a boszorkány
Danny Bain
15:00 - 16:00
A Hős Miklós
MárkusZínház
18:00 - 18:30
Világszám!
Dobronka Cirkusz
22:00 - 23:00
Lebegő világ képei
Led Puppets - Fény-Báb-Színház
Vasárnap
május 31.
10:00 - 11:00
A brémai muzsikusok
Szamárfül Projekt
12:00 - 13:00
A székely menyecske és az ördög
Fabók Mancsi Bábszínháza
15:00 - 16:00
Vitéz László a világ végén
Fekete Dávid
17:00 - 18:00
Tiszavirág
Barboncás Társulat és Ágoston Béla
20:00 - 21:00
Azért a kis bolondságért
Fabók Mancsi Bábszínháza
Hétfő
június 1.
10:00 - 11:00
Az Aranyhal
Gulyás László Vándormuzsikus
12:00 - 13:00
A Nap és a Hold megszabadítása
Roma mesék a világ elejéről

Évkerék Társulat

Babra Műhely

Péntek
május 29.
A Nap és a Hold megszabadítása<br>Roma mesék a világ elejéről
Szombat
május 30.
10:00 - 18:00
Bábkészítő műhely
Boráros Milada
Vasárnap
május 31.
10:00 - 18:00
Bábkészítő műhely
Boráros Milada
Hétfő
június 1.
10:00 - 18:00
Bábkészítő műhely
Boráros Milada

Állandó programok

 Variációk Irtókapára / Tóth György Kiállítása (Molnárház)     

Profán Románc / Falvédő Kiállítás (VirágZsó Kert)  

Nemlétező Tárgyak Kiállítása (VirágZsó Kert)

Patakon innen, agyagon túl (Patakparti Kiállítás)

Műemlék Körhinta (Torkolat)

Kádár Ferkó Fotószínháza (Sétány)

Stubnya Béla mímes játéka (Faluhíd)

Nyitott Műterem, avagy Bohém Patakparti Montmartre Kapolcson (Oskola)

Paralel / Utcaszínházi komédia (Sétány)

Játszóház Projekt / modern társasjátékok játékmesterrel (Babra Műhely)

Paprika Jancsi Csúzlizdája  /  vásári vurstlis, egyedülálló szerkezet (Sétány)

Tintaló Cirkusz / A Tintaló Társulás aprócska porondja (Sétány)

Molnár Ákos Buborékbűvölő  /  Pukkanó és durranó, levegőben szálldosó buborékvarázs (Sétány)

Gombor József, Vándorpiktor (Sétány)

Kapcsolat

Szervező: Viprodukció Fesztiváliroda

Fesztivál: bondoro@bondoro.hu

Fesztiváligazgató: Virág Erzsébet zsoka.virag@bondoro.hu

Sajtó: sajto@bondoro.hu

Szállás: szallas@bondoro.hu

Hasznos linkek