Válassz műfajt!

június 11.

Péntek

Ünnepélyes Nyitó Felvonulás
Sétány
cirkusz
|
15:30
 - 
16:00
Virág Zsóka, fesztiváligazgató
VirágZsó Kert
megnyitó
|
16:00
 - 
16:30
Nagohadesign
Babra Műhely
workshop
|
16:30
 - 
19:30
Cselőtei Zsófia Olga
MeseKert
kiállítás
|
16:30
 - 
17:00
BAB Társulat
Bondoró Porond
óriásbáb
|
17:00
 - 
18:00
Éltető Balaton-felvidékért Egyesület
Bordűr
szakmai beszélgetés
|
17:00
 - 
18:00
Dobronka Cirkusz
MeseKert
bábelőadás
|
17:30
 - 
18:30
Les Hommes Penchés
Bondoró Porond
cirkusz
|
18:30
 - 
19:30
Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft.
Torkolat
szakmai beszélgetés
|
19:00
 - 
20:00
Langaléta Garabonciások
Bondoró Porond
gólyalábas attrakció
|
19:30
 - 
20:30
Kárász Eszter
Bordűr
koncert
|
20:00
 - 
21:00
Fabók Mancsi Bábszínháza
MeseKert
bábelőadás
|
20:00
 - 
21:00
Zentai Márk, Szeifert Bálint
Torkolat
koncert
|
21:00
 - 
22:00
Ledpuppets 
Bondoró Porond
bábelőadás
|
21:30
 - 
22:00
Kreatív Kráter Kör
MeseKert
cirkusz
|
22:00
 - 
23:00
magyar alternatív zene
Bordűr
koncert
|
22:00
 - 
23:00
Időutazók Társulat
Bondoró Színpad
cirkusz
|
23:00
 - 
00:00
balkáni ethno, gipsy, punk
Torkolat
koncert
|
00:00
 - 
01:00
Szarka Fedor Guido
Sétány
utcaszínház
|
egész nap
Játszóház Projekt
Babra Műhely
játékudvar
|
három napon át
Gabiga kézműves műhelye
Babra Műhely
workshop
|
három napon át
Szegedi Katalin
MeseKert
kiállítás
|
három napon át
Bohém Tanya
Babra Műhely
workshop
|
három napon át
Kalandozó Komédium
Sétány
játékudvar
|
három napon át
Eleven Bondoró Karakterek
Sétány
utcaszínház
|
három napon át
Győrfi András fénykiállítása
Sétány
kiállítás
|
három napon át
Cselőtei Zsófia Olga
MeseKert
kiállítás
|
három napon át
Pipacs Kerámia és Manóműhely
Malomsziget
kiállítás
|
három napon át
Gombor József, festőművész
Sétány
kiállítás
|
három napon át
Keserű Krisztián
Sétány
kiállítás
|
három napon át
Greznár család
Malomsziget
játékudvar
|
három napon át
június 12.

Szombat

Nagohadesign
Babra Műhely
workshop
|
10:00
 - 
13:00
Gulyás László Vándormuzsikus 
MeseKert
bábelőadás
|
10:00
 - 
11:00
Danny Bain
Bordűr
meseelőadás
|
10:30
 - 
11:30
Szegedi Katalin
MeseKert
kiállítás
|
11:00
 - 
11:30
Ethnosound
Torkolat
koncert
|
11:00
 - 
12:00
Harkels Puppetry
Bondoró Porond
bábelőadás
|
11:30
 - 
12:30
Cie des Six Faux Nez
Bondoró Színpad
bábelőadás
|
11:30
 - 
12:00
Ziránó Színház
MeseKert
bábelőadás
|
12:00
 - 
13:00
Interaktív jazz gyerekeknek
Bordűr
koncert
|
12:30
 - 
13:30
Szegedi Katalin
MeseKert
bábelőadás
|
13:30
 - 
14:00
Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft.
Bordűr
szakmai beszélgetés
|
13:30
 - 
14:30
Cie Les Petits Délices
Bondoró Porond
utcaszínház
|
13:30
 - 
14:30
Écsi Gyöngyi
MeseKert
bábelőadás
|
14:30
 - 
15:30
Rezesek Gólyalábon
Sétány
gólyalábas attrakció
|
14:30
 - 
15:30
Cie des Six Faux Nez
Bondoró Színpad
bábelőadás
|
14:30
 - 
15:00
Harkels Puppetry
Bondoró Porond
bábelőadás
|
15:30
 - 
16:30
Hokum blues
Torkolat
koncert
|
15:30
 - 
16:30
Szamárfül Projekt
MeseKert
bábelőadás
|
16:30
 - 
17:30
Ancsin Gergely (BfNPI)
Torkolat
geoséta Kapolcson
|
16:30
 - 
17:30
Compagnia Autoportante
Bordűr
utcaszínház
|
16:30
 - 
17:30
Ír-kelta kocsmazene
Torkolat
koncert
|
17:30
 - 
18:30
Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft.
Bordűr
szakmai beszélgetés
|
17:30
 - 
18:30
Gaia Santuccio, Georgina Cassels
Bondoró Színpad
cirkusz
|
18:30
 - 
19:00
Papito (ARG)
MeseKert
utcaszínház
|
18:30
 - 
19:30
jazz koncert
Bordűr
koncert
|
18:30
 - 
19:30
Tűzmadarak Cirkuszcsoport
Bondoró Színpad
cirkusz
|
19:30
 - 
20:30
Hajnali Sörfőzők
Torkolat
kóstoló
|
20:00
 - 
21:00
Szárnyas Sárkány Filmvetítés
MeseKert
filmvetítés
|
21:00
 - 
22:00
tangó - swing -jazz
Bordűr
koncert
|
21:00
 - 
22:00
Aserdus Tűzzsonglőr Produkció
Bondoró Porond
tűzshow
|
21:30
 - 
22:00
Kreatív Kráter Kör
Sétány
gólyalábas attrakció
|
22:00
 - 
22:30
Ian O’Sullivan, szólóprojekt
Torkolat
koncert
|
22:00
 - 
23:00
Firkin
Bondoró Színpad
koncert
|
23:00
 - 
0:00
DJ Hanzee
Torkolat
koncert
|
00:00
 - 
01:00
Kádár Ferkó Fotószínháza
Sétány
utcaszínház
|
egész nap
Szarka Fedor Guido
Sétány
utcaszínház
|
egész nap
Stubnya Béla és Tulipán Katalin
Faluhíd
utcaszínház
|
egész nap
június 13.

Vasárnap

Danny Bain és Ágoston Béla
MeseKert
bábelőadás
|
10:00
 - 
11:00
Szarka Fedor Guido
Torkolat
workshop
|
10:30
 - 
13:30
Mórocz Adrienn, mesekoncert
Bordűr
koncert
|
11:00
 - 
12:00
Dario Marodin
Bondoró Porond
bábelőadás
|
11:30
 - 
12:30
Bordűr
szakmai beszélgetés
|
12:00
 - 
13:00
Fekete Dávid
MeseKert
bábelőadás
|
12:30
 - 
13:30
Cie Les Petits Délices
Bondoró Színpad
utcaszínház
|
12:30
 - 
13:30
Taurin Cirkuszcsoport
Sétány
gólyalábas attrakció
|
13:00
 - 
14:00
Sergő Sára (Konyhából a drazsé)
Torkolat
koncert
|
13:00
 - 
14:00
Kajárpéci Vízirevű
Bondoró Porond
utcaszínház
|
13:30
 - 
14:30
Szösz és Diónyi színpad
Bordűr
bábelőadás
|
14:00
 - 
15:00
Főnix díszítés
Torkolat
workshop
|
14:00
 - 
17:00
Álomzug Társulás
MeseKert
bábelőadás
|
14:30
 - 
15:30
Taurin Cirkuszcsoport
Bondoró Színpad
workshop
|
15:00
 - 
18:00
Egyedi Péter, szólóprojekt
Torkolat
koncert
|
15:00
 - 
16:00
Gyűszűbirtok
Bordűr
kóstoló
|
15:30
 - 
16:30
Cie Scratch
Bondoró Színpad
cirkusz
|
15:30
 - 
16:00
Bélaműhely
Bondoró Porond
koncert
|
16:00
 - 
17:00
Barboncás Társulat
MeseKert
bábelőadás
|
16:30
 - 
17:30
Ancsin Gergely (BfNPI)
Bordűr
geoséta Kapolcson
|
16:30
 - 
17:30
Rezesek Gólyalábon
Sétány
gólyalábas attrakció
|
16:30
 - 
17:30
Sallai László és Szabó Benedek
Torkolat
koncert
|
17:00
 - 
18:00
Tompos Kátya és Hrutka Róbert
Bordűr
koncert
|
17:30
 - 
18:30
Sena Dagadu hatfős zenekara
Bondoró Színpad
koncert
|
18:30
 - 
20:00
Ünnepélyes záró felvonulás
Sétány
cirkusz
|
20:00
 - 
20:30
Taurin Cirkuszcsoport
Bondoró Porond
tűzshow
|
20:30
 - 
21:00
Kádár Ferkó Fotószínháza
Sétány
utcaszínház
|
egész nap
Stubnya Béla és Tulipán Katalin
Faluhíd
utcaszínház
|
egész nap
Harkels Puppetry
Faluhíd
bábelőadás
|
egész nap